صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 188651
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
به گزارش شبکه ایران، "نادر فریادشیران" در گفت و گو با شبکه ایران گفت: "پس از انتخاب محمد مایلی کهن به عنوان سرمربی تیم سایپا من هم مانند همیشه در کنار او خواهم بود تا اگر کمکی از دستم برآمد در راستای موفقیت تیم سایپا انجام دهم. البته خیلی‌‏ها دوست ندارند ما با هم کار کنیم اما هیچ گاه نمی‌توانند به هدف خود برسند چرا که من همیشه به او وفادار خواهم بود." وی در ادامه  توضیح داد: "تیم سایپا عنوان قهرمانی دو سال قبل لیگ برتر را یدک می‌کشد. ما باید تلاش کنیم هر چه سریع‌تر وضعیت تیم سایپا را از رده شانزدهم ارتقاء دهیم. چرا که جایگاه تیم سایپا این نیست.خوشبختانه ما شناخت کافی روی این تیم داریم چرا که 80 درصد بازیکنان در گذشته شاگرد خودمان بوده‌اند و ما به توانایی‌های آنها اشراف داریم. همین مساله می‌تواند بعث شود ما راحت‌تر کنار هم کار کنیم."دستیار محمد مایلی‌‏کهن در خصوص برخی اخبار در خصوص اخراج چند بازیکن توسط محمد مایلی کهن به دلیل انتقادات آنها نسبت به انتخاب محمد مایلی کهن گفت: "مطمئن باشید ما هیچ بازیکنی را در نیم فصل در لیست اخراج قرار نخواهیم داد مگر اینکه پس از حضور مایلی کهن نفراتی بخواهند بنا به هر دلیلی بی انضباطی کنند."

فریادشیران در پاسخ به این سوال که آیا اختلافات محمد مایلی کهن با علی دایی عضو هیات مدیره این باشگاه کار را برای فعالیت سخت نخواهد کرد، گفت: "بعید می‌‏دانم چنین اتفاقی بیفتد. به هر حال دایی حرمت پیشکسوت را حفظ می‌‏کند و مایلی‌‏کهن نیز با گذشت خود، تلاش خواهد کرد تیم سایپا را به جایگاه واقعی‌اش برساند. ضمن اینکه محمد مایلی کهن را اعضای هیات مدیره سایپا انتخاب کرده‌اند که علی دایی هم جزو آنهاست."

يکشنبه هفدهم 9 1387
شهریاری در گفت و گو با شبکه ایران گفت:"تصمیم انتخاب مایلی‌کهن به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا با نظر هیات مدیره بوده و پس از بررسی گزینه‌های مختلف از سوی هیات مدیره، در نهایت با مایلی کهن به توافق رسیدیم."  وی درباره‌ موافقت علی دایی با این انتخاب نیز گفت:"زمانی که سرمربی تیم معرفی می‌شود، طبیعی است که این کار با نظر اعضای هیات مدیره صورت گرفته است و ما نمی‌توانیم نظر تک تک اعضا و اینکه حرف‌های آنها چه بوده است را بیان کنیم. مایلی کهن از روز شنبه در تمرینات سایپا حاضر می‌شود و همکارانش را نیز خودش انتخاب خواهد کرد." شهریاری درباره‌ احتمال کناره‌گیری علی دایی از هیات مدیره باشگاه سایپا پس از انتخاب محمد مایلی کهن گفت:" اصلا از چنین موضوعی خبرندارم."  مددی، مدیر روابط عمومی باشگاه سایپا نیزدر این خصوص گفت: علی دایی در سفر حج به سر می‌برد و بی‌تردید چنین خبری واقعیت ندارد زیرا او نمی‌تواند در چنین شرایطی، تصمیمی درباره‌ استعفای خود اعلام کرده باشد.  

با این حال بنا به اعلام باشگاه سایپا کرج سرمربی تیم به شکل رسمی به بازیکنان معرفی خواهد شد و محمد مایلی کهن به همراه نادر فریاد شیران فعالیت خود را در این تیم آغاز خواهند کرد.

يکشنبه هفدهم 9 1387
به گزارش خبرگزاری فارس، انتخاب محمد مایلی‌کهن به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا حرف‌های زیادی را در محافل ورزشی به وجود آورد.
برخی ادعا کردند مایلی کهن 48 ساعت بعد از صرف صبحانه با رئیس جمهوری، به عنوان سرمربی انتخاب شد.
مایلی‌کهن با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت و گویی انجام داد که متن آن را در زیر می‌خوانید:

فارس: سایپا را چطور ارزیابی می‌کنید؟ برخی می‌گویند این تیم یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ است.
تیم خوبی است و در اینکه بازیکنان خوبی دارد، شکی نیست؛ اما اشکالاتی در کار وجود داشته که در مکان شانزدهم قرار گرفته است.

فارس: نظرتان در مورد دیدار با پرسپولیس چیست؟
پرسپولیس خانه اول من بوده و هست. هرچه دارم، اول از خداوند و بعد از پرسپولیس بود؛ اما روز سه شنبه برای نخستین مرتبه نیست که با عنوان سرمربی تیم دیگری برابر پرسپولیس قرار می گیرم. این تیم محبوب و سابق خودم است؛ اما باید به تعهداتم نسبت به سایپا عمل کنم؛ کاری که در گذشته هم انجام می دادم. البته سایپا دومین خانه من است.

فارس: نتیجه این دیدار را پیش بینی نمی کنید؟
هیچ وقت چنین کاری نکرده ام.

فارس: پرسپولیس در زمان افشین قطبی قدرتمند بود یا پرسپولیس با پیروانی؟
پرسپولیس همیشه پرسپولیس است. فکر می‌کنم این تیم قدمت 50 ساله داشته باشد و هیچ وقت قائم به افراد نبوده است. مردم سرمایه واقعی این تیم هستند و این تیم را سرپا نگه داشته اند.

فارس: به غیر از فریاد شیران، چه مربیان دیگری به کادر فنی اضافه خواهند شد؟
هنوز مشخص نیست.

فارس: در محافل ورزشی از محمد خاکپور، مجید جهانپور و جلال چراغپور به عنوان دستیاران دیگر شما نام برده می شود. کدامیک از این گرینه ها درست است؟
خاکپور را دوست دارم و با او کار کرده‌ام؛ اما هنوز هیچ چیز به طور قطعی مشخص نیست.

فارس: نتیجه دیدار با پرسپولیس چقدر به شما و چقدر به کادر فنی گذشته مربوط می شود؟
اگر موفقیتی به دست بیاید، یقین بدانید که مربوط به مربیان گذشته است.

فارس: وکیل علی دایی گفته حق مصاحبه با رسانه ها را ندارید؟
نمی دانم ظاهرا به رسانه ها چنین نامه ای داده اند؛ وگرنه من که برای مصاحبه مشکلی ندارم.

فارس: عنوان شده، چهارشنبه گذشته با رئیس جمهوری صبحانه خورده اید. بعد از آن، سرمربی شدید. این خبر چقدر صحت دارد؟
صحت این مطالب را از کسانی که چنین بحث هایی مطرح می کنند، بپرسید. باید بگویم باعث افتخارم است که رئیس جمهوری محترم آنقدر وقت داشته باشند که با بنده صبحانه صرف کنند. اگر دنبال مقام بودم، بعد از سه سال و نیم نمی آمدم. قبل از این جریانات نیز از تیم های مختلف پیشنهاد داشتم و برخی تیتر می‌زدند که در فلان باشگاه و نهاد مشعول به کار خواهم شد؛ اما این را بدانید هیچ وقت به دنبال ارتباط نبوده ام.

فارس: چهارشنبه گذشته با رئیس جمهوری صبحانه خورده اید؟
این خبر کاملا دروغ است. دو هفته پیش حدود 20 دقیقه خدمت ایشان بودم و مدرکی هم دارم که در آن دیدار برای خودم درخواستی نداشته ام. شاید برای هم نوعانم درخواستی کرده باشم.

فارس: برخی می‌گویند دشمن علی دایی هستید و اکنون به قلمرو او آمده اید. در این مورد چه نظری دارید؟
پیرامون این مسئله صحبت نمی کنم.
يکشنبه هفدهم 9 1387
به گزارش خبرنگار فارس، مراسم معارفه محمد مایلی کهن به عنوان سرمربی جدید تیم سایپا امروز در باشگاه و با حضور حمید سجادی مدیر عامل و شهریاری یکی از اعضای هیئت مدیره و تمامی بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه برگزار شد.
سجادی در ابتدا به مایلی کهن خیر مقدم گفت و پس از آن مایلی کهن در صحبت‌هایی خطاب به بازیکنان تیم گفت: سایپا تیم دوم من است. از اینکه در خدمت خانواده سایپا هستم خوشحالم و بدانید که دلسوزی کادر فنی در همه زمینه‌ها خواهد بود.
وی افزود: کادر فنی به طور شفاف و سالم در خدمت شما است و شما هم یقین دارید که جایگاه این تیم در جدول لیگ برتر واقعی نیست. به امید خدا و با یاری یکدیگر این تیم را به جایگاه واقعی‌اش می‌رسانیم.
مایلی کهن تاکید کرد: روز سه‌شنبه و در دیدار با پرسپولیس نشانه‌هایی از رشد را که شایسته تیم سایپا است، را به نمایش خواهیم گذاشت.
يکشنبه هفدهم 9 1387
به گزراش خبرگزاری فارس، محمد مایلی کهن ساعت 30/13 روز آینده به طور رسمی به بازیکنان به عنوان سرمربی جدید معرفی خواهد شد.در این نشست نمایندگان رسانه های گروهی اجازه حضور ندارند.
نشست خبری مایلی کهن بعد از دیدار روز سه شنبه با پرسپولیس از سوی باشگاه برگزار خواهد شد.
باشگاه سایپا علت برگزاری دیر هنگام جلسه معارفه با رسانه ها را فشردگی مسابقات و کمبود وقت برای آغاز به کار سرمربی جدید عنوان کرد.
يکشنبه هفدهم 9 1387
به گزارش شبکه ایران، این گمانه زنی‌ها در حالی صورت می‌گیرد که روز گذشته یکی از خبرگزاری‌های کشور مدعی شد مدیران سایپا با لوکا بوناچیچ وارد مذاکره شدند تا وی سکان هدایت این تیم را در دست گیرد اما از سوی دیگر برخی افراد بیژن ذوالفقارنسب را گزینه هدایت این تیم معرفی می کنند و مدعی می‌شوند مدیران سایپا رهبری تیم خود را به یک مربی ایرانی می‌سپارند تا او سایپا را از این بحران خارج کند.دکتر ذوالفقار نسب که در کارنامه خود مربیگری تیم سایپا را بر عهده داشته است در خصوص پیشنهاد مدیران سایپا به وی برای قبول مسوولیت فنی این تیم در گفت و گو با شبکه ایران گفت: "هنوز پیشنهاد رسمی از سوی مدیران سایپا دریافت نکرده‌ام، اما من هم در این خصوص اخباری را شنیده‌ام ، بهتر است اجازه دهید چند روز دیگر هم سپری شود سپس با هم صحبت خواهیم کرد."

از لابه لای حرف‌های ذوالفقار نسب پیداست که وی از موضوعی با خبر است اما به دلیل این‌که این اتفاق به حاشیه کشیده نشود قصد دارد سکوت کند.

چهارشنبه سیزدهم 9 1387
  تیم فوتبال استقلال تهران موفق شد در چارچوب رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال با 2 گل میزبان خود سایپا تهران را با شکست مواجه کند.به گزارش پانا، اگرچه نیمه اول این دیدار سرد و کسل کننده برگزار شد ولی در دقایق 67 و 68 دو گل آبی پوشان توسط پیروز قربانی و آرش برهانی  درون دروازه ابراهیم میرزاپور جای گرفت تا مجموع امتیازات شاگردان قلعه نویی به عدد 28 برسد.در این دیدار و در دقیقه 80 ارسال امید شریفی نسب در محوطه جریمه آبی پوشان با دست مدافع تیم استقلال برخورد کرد که داور از کنار این خطای مسلم پنالتی به راحتی گذشت.
  
سه شنبه دوازدهم 9 1387

همدان - تیم فوتبال پاس همدان در چارچوب هفته دهم مسابقه‌های فوتبال لیگ برتر باشگاههای ایران در حالی فردا/سه شنبه/ میهمان تیم سایپا کرج است که شاید این بازی، آخرین فرصت برای وینگو بگوویچ سرمربی این تیم همدانی است به گزارش ایرنا، شاگردان بگوویچ در حالی این هفته مقابل تیم سایپا صف آرایی می‌کنند که با ‪ ۸‬امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی قرار دارند. تساوی پیاپی تیم پاس همدان در بازی‌های گذشته و ناتوانی در انجام مسابقه های جذاب و تماشاگرپسند در این تیم باعث شده تا هواداران فوتبال در همدان در هفته‌های گذشته استقبال مناسبی از مسابقات خانگی تیم پاس همدان نداشته باشند. تیم پاس همدان هفته گذشته در حالی مقابل دیدگان کمتر از یک هزار تماشاگر همدانی برابر تیم ملوان بندرانزلی متوقف شد که نسبت به سال گذشته کمترین استقبال از این مسابقه صورت گرفت. پاسی‌ها در فصل جاری با تغییرات گسترده در ترکیب تیم و کادر فنی خود نتوانسته‌اند خواسته‌های علاقه مندان فوتبال را برآورده کنند به طوری که برخی از تماشاگران در بازی تیم پاس مقابل ذوب آهن در هفته هشتم در اعتراض به کم کاری چند تن از بازیکنان شعار سر دادند. بگوویچ به اعتقاد برخی کارشناسان فوتبال به دلیل اصرار به شیوه یکنواخت در تاکتیک تیمش باعث موفق نشدن در نتیجه‌گیری شده است. مربی کروات پاسی‌ها در مسابقات انجام شده بیشتر تمایل به مهره چینی بازیکنان اصلی خود براساس سیستم ‪ ۴- ۲- ۳- ۱ ،۴- ۳- ۲- ۱‬و گاه ‪۴-۴-۲‬ داشته است. در حالی که اغلب مربیان لیگ برتری شیوه بازی پاس را بر همین سیستم فنی مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌دهند اما بگوویچ همچنان به اجرای این تاکتیک‌ها اصرار دارد و معتقد است مربیان مطرح دنیا هم اکنون با این سیستم کار می‌کنند. تیم پاس در خط دفاعی نیز به نسبت سال گذشته دچار افت فاحشی شده و برخلاف فصل قبل که عنوان بهترین دفاع لیگ برتر را به خود اختصاص داد، در فصل جاری یکی از متزلزل‌ترین خطوط دفاعی لیگ برتر را دارد. در خط میانی تیم پاس نیز، نبود یک هافبک بازی ساز مشکلاتی را برای این تیم همدانی به وجود آورده به طوری که هماهنگی لازم بین خطوط کناری و میانه میدان این تیم وجود ندارد. تنهایی محمد غلامی در خط حمله تیم پاس نیز در مشکل گلزنی این تیم افزوده به طوری که در بسیاری از مسابقات این مهاجم پرتلاش در بین چهار مدافع تیم های حریف نتوانسته کاری از پیش ببرد. با تساوی تیم پاس مقابل ملوان بندرانزلی در هفته گذشته لیگ برتر، اولیایی مدیرعامل باشگاه به طور مجزا با مربیان و اعضای کادر فنی این تیم نشست داشته است. گفته می‌شود مدیرعامل سبزپوشان به وینگو بگوویچ تذکر لازم را ارائه داده تا از این پس تیمش نتیجه بهتری کسب کند. با توجه به وضعیت حساس دو تیم پاس و سایپا در جدول لیگ برتر، این گمانه زنی وجود دارد که در صورت شکست پاس مقابل سایپا، وینگو بگوویچ از سمت خود برکنار شود. البته هیچ منبع موثقی این موضوع را تائید نکرده اما نتایج ضعیف هفته‌های اخیر وینگو را به لبه تیغ کشانده است. بگوویچ برای اینکه در این بازی بتواند حداکثر امتیاز لازم را کسب کند، از تمام ظرفیت موجود در تیمش بهره می‌برد. پاس در این مسابقه به احتمال زیاد با ترکیب سامان صفا، جواد شیرزاد، امید خورج، حنیف عمران زاده، مجید غلام نژاد، مهرداد کریمیان، ابوالفضل حاجی زاده، محمد اسماعیل نظری، جوزف ادیشون، ماریو گابرا و محمد غلامی به میدان می‌رود. وینگو به خوبی می‌داند که هواداران تیمش از این بازی کسب نتیجه مطلوب را انتظار می‌کشند و به همین خاطر است که ‪ ۲۰۰‬تماشاگر متعصب تیم پاس همدان برای حمایت از این تیم در بازی فردا به کرج اعزام می‌شوند.

سه شنبه شانزدهم 7 1387
حسین کعبی بازیکن تیم فوتبال سایپا در بازی بعدی این تیم در جام قهرمانان آسیا محروم است.
به گزارش واحد مرکزی خبر ، حسین کعبی به علت دو اخطاره شدن در بازی سایپا و کروفچی ،در مسابقه بعدی AFC حضور نخواهد داشت.

مرخصی دو مربی تیم فوتبال سایپای کرج یک ماه دیگر تمدید شد. با آغاز بکار پیر لیت بارسکی سرمربی جدید تیم سایپای کرج ، جواد منافی و رضا فروزانی دو نفر از مربیان این تیم که این مربی آلمانی مایل به همکاری با آنان نبود، یک ماه به مرخصی رفتند و اکنون مرخصی آنان تا پایان مهرماه نیز تمدید شده است . رضا فروزانی یکی از این مربیان روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت :
من و جواد منافی روز گذشته برای مشخص شدن وضعیتمان به باشگاه سایپا رفتیم که نامه کتبی تمدید یک ماهه مرخصی را به دست ما دادند. وی تاکید کرد: معاون مدیرعامل باشگاه سایپا از هر دو نفر ما خواست همانند ماه گذشته درباره تیم سایپا با مطبوعات مصاحبه نکنیم . وی گفت : تا به امروز حق و حقوق خود را از باشگاه دریافت کرده‌ایم و هر مقدار پولی که به بازیکنان تیم تحت هر عنوانی پرداخت شده به ما نیز داده اند.

سه شنبه نهم 7 1387
X